Loading...
Hoşgeldiniz

Foça Dome & Glamping Suites

Foça’nın şirin köyü Kozbeyli’de çam ve zeytin ağaçları içerisine gizlenmiş Glamping çadırlarımız size eşsiz bir doğa tatili fırsatı sunuyor. Özel tasarımıyla içindeyken dahi doğayla bağınızın kopmadığı çadırlarımızda, şeffaf tavanı sayesinde yıldızları izleyerek uyuyacaksınız. Kuş sesleri eşliğine uyanacağınız Glamping çadırlarımızda, size özel geniş ahşap terasta zengin çeşitli ve doğal kahvaltımızla güne zinde ve mutlu başlayacaksınız.

10 dakika yürüme mesafesindeki taş evleriyle ünlü Kozbeyli Köyü ve köyün içinden başlayan Fula Dağı yürüyüş ve bisiklet parkuru Foça Dome Glamping & Suits çevresindeki günlük etkinliklerden sadece birkaçı. Ayrıca Yeni Foça ile Eski Foça arasındaki eşsiz ve ıssız koylar deniz tutkunları için biçilmiş kaftan. Akşam saatleri ise Foça Dome’un en keyifli saatleri. Şehir ışıklarının değil, yıldızların aydınlattığı gökyüzü, leziz akşam yemeklerinizde size eşlik edecek.

"Büyükşehir trafiği ve gürültüsünden uzaklaşmak için gittiğiniz tatil beldelerinde yine trafik ve gürültüyle karşılaşmaktan bıktıysanız, Foça Dome Glamping &Suits tam aradığınız yer. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız."

Tesisimizi İnceleyin
-->